Arsenal zdolal Everton 2:1 a titul mu unikol

Arsenal porazil Everton 2:1

Posledný zápas Arsenal v Premier League sa odohral na štadióne Emirates v Anglicku proti Evertonu, v ktorom Arsenal porazil Everton 2:1, no napriek tomu nezískal titul v Premier League.

Prvý gól večera strelil Idrissa Gueye z Evertonu a zvýšil vedenie, ale Takehiro Tomiyasu vyrovnal za Arsenal v 43. minúte zápasu. Manažér Detský Futbalové dresy Arsenal urobil na začiatku druhého polčasu zmenu v kádri, aby prispôsobil svojich hráčov, hoci v 89. minúte zápasu sa ako prvý presadil Kenneth Kane. V 89. minúte opäť skóroval Kai Havertz, bol to jeho 13. gól v lige, a dostal svoj tím do vedenia, ale za celý zápas bolo vyslaných 28 striel, z toho 21 do pokutového územia, hoci Arsenal mal 69 % držanie lopty, ale útok bol stále veľmi ťažký.

Na konci zápasu sa Arsenal umiestnil na 2. mieste v Premier League s celkovým počtom bodov 89. V tejto sezóne Arsenal a Lacné Dámsky Futbalové dresy Manchester City neustále bojovali o titul Premier League a v poslednom zápase Manchester City neurobil proti West Hamu United žiadnu chybu, zatiaľ čo Arsenal urobil chybu proti Evertonu, čo malo za následok stratu poslednej šance na zisk titulu.

Lacné Dámsky Futbalové dresy Manchester City

Futbalový Zápas

Po zápase sa manažér Arsenalu prihovoril divákom a vyhlásil, že prosím, aby ste naďalej podporovali a motivovali tento tím a neuspokojili sa s tým, pretože chceme viac a získame ho.

V tejto sezóne Dámsky Futbalové dresy Arsenal tvrdo pracoval až do konca, preto si zaslúži rešpekt fanúšikov a verím, že v nasledujúcej sezóne bude Arsenal ešte lepší.

Štatistiky zápasu:

Arsenal: Držanie lopty 69%, Gólové šance 6, Strely 26, Rohy 8, Fauly 8, Žlté karty 4, Strely na bránu 2, Čisté kontá 5, Strely na bránu 21

Everton: 31% držanie lopty, 1 gólová šanca, 5 striel, 4 strely, 1 roh, 11 faulov, 3 žlté karty, strely na bránu 3, vylúčenia 27